X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Hakkımızda

KroNiqS Bilişim Teknolojileri'ne hoş geldiniz!

KroNiqS olarak, müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış sunucu kiralama hizmetleri sunmaktayız. Comnet ile iş birliği içinde çalışarak, Metin2 Türkiye'de en fazla referansa sahip olan Metin2 geliştiricisi olarak öne çıkmaktayız. Temel hizmetlerimiz arasında Metin2 sunucuları, VDS (Sanal Adanmış Sunucu) sunucuları ve dedicated (Adanmış) sunucular bulunmaktadır. Kalite ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle, hizmetlerimizin güvenilir, güvenli ve verimli olmasını sağlıyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, işletmelerin ve bireylerin hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak yüksek performanslı sunucu çözümleri sunmaktır. En iyi teknolojiyi ve destek hizmetini sunarak, sorunsuz bir işleyiş ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlamayı amaçlıyoruz.

Hizmetlerimiz

  • Metin2 Sunucuları: En iyi oyun deneyimini sunmak için optimize edilmiş Metin2 sunucularımız, oyununuzu sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için yüksek hızlı, düşük gecikme performansı sağlar.
  • VDS (Sanal Adanmış Sunucu) Sunucuları: Sanal Adanmış Sunucularımız, performans ve maliyet verimliliği arasında mükemmel bir denge sunarak çeşitli uygulamalar ve web siteleri için idealdir.
  • Dedicated (Adanmış) Sunucular: Güçlü, bağımsız sunuculara ihtiyaç duyan müşterilerimiz için sunulan dedicated sunucu seçeneklerimiz, en zorlu uygulamalara yönelik üstün performans ve güvenlik sunar.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Güvenilirlik: Uptime ve güvenilirlik konusunda kendimize güveniyoruz. Sunucularımız 7/24 izlenir ve her zaman operasyonel durumdadır.
  • Güvenlik: Veri güvenliği en üst önceliğimizdir. Verilerinizi korumak ve gizliliğinizi sağlamak için ileri düzey güvenlik önlemleri uygularız.

Top